SPA&WELLNESS JUSTYNA BIELENDA
Sieć salonów urody oraz SPA&WELLNESS stworzona z miłości do pielęgnowania ludzkiego piękna w każdej postaci.

Instytucje/Firmy

JUSTYNA BIELENDA SPA&WELLNESS to sieć salonów i SPA, które powstały z miłości do pielęgnowania ludzkiego piękna w każdej postaci.
W związku z dużym zainteresowaniem innowacyjnymi technikami w pełni opracowywanymi przez naszych ekspertów SPA & Wellness Justyna Bielenda uruchamia specjalną platformę szkoleniową.


Profesjonalizm, doświadczona kadra szkoleniowa oraz najnowsza wiedza przekazana podczas praktycznych warsztatów to idealny sposób na zdobycie nowych umiejętności i zaproponowanie swoim klientom tego co najlepsze.


Najważniejszy dla nas jest profesjonalizm i najwyższa jakość oferowanych Państwu szkoleń dlatego też zajęcia w 90% składają się z praktyki, prowadzone są w niedużych grupach, co pozwala instruktorom na indywidualne podejście do kursantów.


Nasza kadra szkoleniowa to eksperci w dziedzinie SPA & Wellness z wieloletnim doświadczeniem praktycznym. Wielką radość sprawia nam poznawanie wszelkich nowinek, które później przekazujemy na szkoleniach. Swoją pracę traktujemy jako wyzwanie a w każdy prowadzony kurs wkładamy całe serce. Przyświeca nam motto : „dobry nauczyciel uczy a najlepszy inspiruje”.


Stosujemy kosmetyki których składniki aktywne dobrano w oparciu o najnowsze technologie.
Po ukończeniu kursu nasi absolwenci otrzymują Certyfikat ukończenia kursu potwierdzający zdobyte umiejętności. Jesteśmy jednocześnie pewni iż Egzamin końcowy, każdy z naszych kursantów zda po zakończeniu kursu przed swoimi klientami.


Do Państwa wyboru dysponujemy szeregiem kompleksowych szkoleń z klasycznych i innowacyjnych form masażu, zabiegów na ciało, podstawowej profesjonalnej pielęgnacji twarzy oraz kosmetologii medycznej.

 

WSPÓŁPRACA :
Zapraszamy do współpracy szkoły oraz placówki, które chcą oferować swoim uczniom coś więcej niż tylko zajęcia. Dla grup zorganizowanych przygotujemy ofertę indywidualną dostosowaną do danej grupy.

Wszelkie szczegółowe informacje przekażą nasz dział szkoleń.
Prowadzimy również szkolenia u zleceniodawcy – w hotelach, ośrodkach, gabinetach, SPA, szkołach w całej Polsce po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i warunków. 

Justyna Bielenda jest autorem projektu : "SOS dla SPA hotelowych" 

Osoba do kontaktu i odpowiedzialna za dział szkoleń oraz powyższy projekt : Manager SPA Joanna Lisowska e-mail: szkolenia@justynabielenda.pl

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro SPA JUSTYNA BIELENDA
Ustroń 43-450 ul. Kościelna 2

Salon Urody Stylizacji Sylwetki i Wizażu NOWA TY - Ustroń
SPA Hotel Olympic Ustroń
SPA Hotel Binkowski Kielce
COLORMANIA - Ustroń
Manager w Ustroniu
Manager w Kielcach
Franczyza / Projekt S.O.S. dla SPA hotelowych
Dział szkoleń i rozwoju
Eventy, seminaria, konferencje - BEAUTY / COACHING
Godziny otwarcia w Hotelach:
pn.- pt. 9:00 - 20:00
sobota 9.00 -21.00
niedz. 9.00 - 18.00
Godziny otwarcia Salony Urody:
pn. - pt. 9.00 - 19.00
sobota 9.00 -15.00
Umów wizytę online lub wystaw opinię o usługach w Ustroniu Umów wizytę online lub wystaw opinię o usługach w Kielcach